Brand new Luxury villa

Lefkada

Info:

Počet pokojů: 4+kk

Počet koupelen: 2 

Obytná plocha: 134m2

Zastavěná plocha: 134m2 m²

Velikost pozemku: 649m2

Rok výstavby: 2020

Popis nemovitosti:

Krásný dům umístěný v uklidňujícím údolí v Nidri-Rachi a obklopen olivovými stromy a pomerančovníky, je tato nově téměř dokončená kamenná stavba tradiční, ale moderní vila, postavená jako dříve, s pevnými kamennými zdmi a hradbovým stropem v celém objektu.

Otevřená kuchyň, jídelna a obývací prostor se otevírají na venkovní krytou terasu s výhledem na přelivový bazén.

Vila o ploše 134 m2 leží na pozemku o rozloze 649 metrů čtverečních se schopností vybudovat dalších přibližně 110 metrů čtverečních v obytné zóně, což je ideální pro investora hledajícího zdravou letní rentu.

Hlavní dvoulůžkový pokoj má vlastní koupelnu a druhý dvoulůžkový pokoj má také vlastní koupelnu.

K dispozici je také plně vybavená prádelna se spoustou laviček a skříněk, do které lze vstoupit také krytým přístřeškem pro auto, do kterého se vejdou 3-4 auta. K dispozici jsou také 2 venkovní skladovací místnosti / dílna.

Vila byla postavena s velmi vysokými standardy a vynikajícími materiály. Má velmi vysoké energetické hodnocení s izolací, trojitým sklem na všechna okna a dveře a mřížky, podlahové topení, vaření a nepřetržitý tok teplé vody zajišťuje nejnovější model kotle Buderus, který snižuje účty za energii.

Vila je kompletně zařízená včetně elektrospotřebičů, jako je pračka T.V., lednice, vše Samsung a další zařízení, jako je vnitřní a venkovní jídelní souprava, ložnice, travertinový konferenční stolek a zábavní jednotka.

Vila je přibližně pět minut jízdy od pláže / přístavu Nidri.

Nidri je nejznámějším turistickým místem na Lefkadě a nachází se asi 20 km od hlavního města Lefkas a krásné Vassiliki.

Z pláže v Nidri se výhled rozkládá na okolní ostrovy Heloni, Skorpios, Sparta, Skorpidi a Maduri. Městská pláž v Nidri je úzká, štěrková a pěkně zdobená. Podél pláže je několik taveren a barů.

Nidri má největší počet ubytovacích zařízení v Lefkadě. Je to nejživější a nejoblíbenější místo na ostrově a nabízí maximální vybavení pro turisty - mnoho butiků, restaurací, obchodů se suvenýry, obchodů s rychlým občerstvením a supermarketů, promenády podél moře a pobřeží, stejně jako spoustu zábavy pro dospělí i děti.

Nachází se v zátoce a závětří, takže velká část pobřeží se používá jako přístav pro mnoho lodí, což dává Nidri zvláštní kouzlo.

4 km od Nidri jsou známé vodopády Dimosara (také nazývané Vafkeri) a lze se k nim dostat pěšky. V blízkosti Nidri jsou pozůstatky prehistorického osídlení (z doby bronzové). Kilometr od Nidri je známá Perigiali, vesnička postavená na svahu, kde můžete stolovat a kochat se výhledem na Jónské moře a okolní ostrovy.

Rok výstavby: 2020

Kontaktujte nás:

MAKLÉŘ:

Robert Štěpánek

603802828

stepanek@rsig.cz

CENA: 324.500 eur
VŠECHNY ZAHRANIČNÍ NEMOVITOSTI
envelopephonemap-marker linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram