Čtyři vilky v tradiční řecké kráse v blízkosti Maríny

Lefkada

Info:

Počet pokojů: 2+kk

Počet koupelen: 1 

Obytná plocha: 50m2

Zastavěná plocha: 50m2 m²

Velikost pozemku: 4700m2

Rok výstavby: 2012 a 2020

Popis nemovitosti:

Kombinace elegance, pohodlí a prvků tradiční krásy.

Tato nemovitost se skládá ze dvou moderních, vkusně zařízených vil o rozloze 50 metrů čtverečních, které se rozkládají na pozemku o rozloze 4700 metrů čtverečních. Každá vila se skládá z 1 ložnice, 1 koupelny a otevřené kuchyně / jídelny / obývacího prostoru, vedoucí přímo do venkovního prostoru, kde najdete bazén, gril a lehátka na lenošení. K dispozici je parkovací místo pro jedno auto. Je také třeba poznamenat, že každá vila je kvůli soukromí chráněna zelení. Pohled z venkovní oblasti je naprosto kouzelný.

Budou také postaveny další dvě vily stejného půdorysu, každá o ploše 50 metrů čtverečních, což bude celkem čtyři samostatné vily na hranici pozemku o rozloze 4 700 metrů čtverečních, každá vila s přidělenou oblastí, což je absolutní „nutnost“ ochrany soukromí.

Poloha této nemovitosti má výhled na údolí a záliv Vasiliki, což z ní dělá perfektní prázdninový cíl, který poskytuje nejen odloučení, ale také snadný přístup k vybavení a aktivitám. Tato nemovitost se nachází pouhých 800 metrů od Vasiliki a pláže. Existuje také mnoho kaváren, restaurací, barů a další vybavení, jako jsou supermarkety, lékárna, bankomat, pekárny atd. Vasiliki je světově proslulé místo pro windsurfing a kitesurfing, protože povětrnostní podmínky jsou pro tyto sporty ideální.

Rok výstavby dvou stávajících vil: 2012 Dvě nové vily budou dodány ve třetím čtvrtletí roku 2021 Rozhodně dobrá investice, pokud si uvědomíte, že ve Vasiliki se staví nová moderní budova Marina (očekává se, že bude dodána v roce 2021), bezpochyby přidáním hodnoty této nemovitosti a modernizací celé oblasti.

Kontaktujte nás:

MAKLÉŘ:

Robert Štěpánek

603802828

stepanek@rsig.cz

CENA: 1.210.000 eur
VŠECHNY ZAHRANIČNÍ NEMOVITOSTI
envelopephonemap-marker linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram