Krásný domeček na Lefkadě

Lefkada

Info:

Počet pokojů: 4+1

Počet koupelen: 2 

Obytná plocha: 114m2

Zastavěná plocha: 114m2 m²

Velikost pozemku: 600m2

Rok výstavby: 2009

Popis nemovitosti:

Tato moderní vila s výhledem na moře se nachází v malebné vesničce Nikiana a nabízí klid, relaxaci a úchvatný výhled. Vila má 114 m2 na pozemku o rozloze 600 m2.

Vila se skládá ze zahrady s bazénem, grilem, nádherným výhledem, obývacího pokoje s TV s plochou obrazovkou, klimatizační jednotky, plně vybavené kuchyně s veškerým vybavením, 3 ložnic s TV s plochou obrazovkou a klimatizačních jednotek a 2 koupelen. Vila poskytuje aktualizované funkce a příjemný venkovní prostor. Má výhodnou polohu se snadným přístupem, v blízkosti veškeré občanské vybavenosti.

Vila se nachází nad vesnicí Nikiana, takže je ideálním místem pro naše hosty. Okolí je klidné a oblast je ponořena do přírody. Vesnice Nikiana je jednou z nejznámějších na ostrově, přímořskou vesnicí známou svou zátokou, restauracemi, kavárnami, plážovými bary atd. Město Lefkada, je vzdálené 10 km a letiště Aktio 20 km.

Rok výstavby 2009

Kontaktujte nás:

MAKLÉŘ:

Robert Štěpánek

603802828

stepanek@rsig.cz

CENA: 370.000 eur
VŠECHNY ZAHRANIČNÍ NEMOVITOSTI
envelopephonemap-marker linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram