Luxusní velká vila Lefkada

Lefkada

Info:

Počet pokojů: 5+kk

Počet koupelen: 3 

Obytná plocha: 144m2

Zastavěná plocha: 70m2 m²

Velikost pozemku: 1010m2

Rok výstavby: 2006, renovace 2016

Popis nemovitosti:

Tato úžasná moderní vila má rozlohu 144 m2 na pozemku o rozloze 1010 m2 a nabízí nerušený, překrásný výhled na jónské Pelagos.

Vila se skládá ze 3 ložnic, 2 koupelen, poloviční koupelny, otevřeného půdorysu, plně vybavené kuchyně / jídelního obývacího pokoje s 49palcovou inteligentní TV a klimatizačních jednotek, sluneční místnosti mimo kuchyň a nádherného venkovního prostoru s úžasným bazén! Na soukromé silnici vedoucí do vily je také parkovací místo pro dvě auta.

Dvě z prostorných ložnic s výhledem na moře mají manželské postele, z nichž jedna je hlavní ložnicí s vlastní koupelnou, zatímco ve třetí ložnici jsou dvě samostatná lůžka. Dvě dvoulůžkové ložnice vedou přímo k bazénu. Všechny tři ložnice jsou vybaveny klimatizačními jednotkami. Dvoulůžková ložnice bez vlastní koupelny má 32palcovou TV s plochou obrazovkou. Naproti menší ložnici je také plná koupelna, všechny v přízemí.

V prvním patře najdete kuchyň, která je plně vybavena veškerým moderním vybavením! Obytná / jídelní / kuchyňská linka je otevřená, vedoucí do sluneční místnosti - zimní zahrady a balkonu, to vše s fenomenálním výhledem na Jónské moře! Opravdu velkolepé!

Pokud jde o venkovní bazén, není pochyb o tom, že je nádherný! Vila je ponořena do bujné vegetace a vytváří kulisu středomořského kouzla a současně s výhledem na jiskřivě modrou vodu Jónského moře! Místo k chladu, kde se modrá moře setkává s nekonečnou modrou oblohou!

Vila se nachází v obci Tsoukalades na západním pobřeží, přibližně 7 km od hlavního města ostrova - Lefkas. Nachází se na okraji Tsoukalades, kde najdete vilu, posazenou na straně útesu, což z ní činí vynikající místo s okouzlujícím výhledem.

Obec Tsoukalades je hlavní tepnou, která vede ke světově proslulým plážím s modrou vlajkou, které jsou poseté podél pobřeží. Rozhodně výhodné místo pro milovníky pláže! Tato vesnice má také tradiční taverny z mořských plodů, kavárny, mini trhy, lékárnu, pekárnu, cukrárnu a další v krátké vzdálenosti od vily.

Rok výstavby 2006

Kontaktujte nás:

MAKLÉŘ:

Robert Štěpánek

603802828

stepanek@rsig.cz

CENA: 693.000 eur
VŠECHNY ZAHRANIČNÍ NEMOVITOSTI
envelopephonemap-marker linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram