Luxusní vila s bazénem na pláži

Lefkada

Info:

Počet pokojů: 6+2

Počet koupelen: 3 

Obytná plocha: 165m2

Zastavěná plocha: 55m2 m²

Velikost pozemku: 1400m2

Rok výstavby: 2003, 2013 renovace a výstavba bazénu

Popis nemovitosti:

Luxusní vila o ploše 165 m2, umístěná na pozemku o rozloze 1400 m2 s přístupem na soukromou pláž - 50 metrů od pláže 'Agios Ioannis' a 3 minuty od centra města Lefkas. Vila je plně vybavena špičkovými spotřebiči. Vila se skládá ze tří pater, čtyř ložnic, tří koupelen, bazénu o rozloze 50 m2 s vířivkou a pergoly ve stínu bazénu o ploše 45 m2. Každá oblast (čtyři ložnice a dva obývací pokoje) má výkonné klimatizační jednotky Daikin, 40palcovou LCD TV Samsung a LG, Samsung BluRay a dva zvukové systémy Samsung.

Nachází se mírně mimo plážovou silnici pláže „Agios Ioannis“ na ostrově Lefkada v Řecku. Je přístupný po soukromé silnici (šířka jednoho automobilu), přibližně 50 m od pláže. Za ani nikde jinde není přístup k jiným pozemkům auty ani moty, soukromá silnice se zastaví u brány pozemku. Brána do vily je ovládána dálkově.

Bazén je 5 m široký a 10 m dlouhý, začíná v hloubce 120 cm až do maximální hloubky 195.

V přízemí se nachází otevřená kuchyň / obývací pokoj, koupelna a ložnice. V prvním patře se nachází otevřený obývací prostor s pracovní kanceláří, ložnice s plně vybavenou koupelnou. Druhé patro se skládá ze dvou ložnic, plné koupelny a velké verandy s úžasným výhledem. Všechny pokoje mají vlastní balkon.

Pláž Agios Ioannis je jednou z nejprestižnějších oblastí pro vlastnictví nemovitosti. Jedná se o tržní oblast, ideálně umístěnou vedle centra města Lefkada. V pěší vzdálenosti od vily se nacházejí restaurace, kavárny, plážové bary atd.

Rok výstavby: 2003 Rok renovace / výstavby bazénu: 2015

Kontaktujte nás:

MAKLÉŘ:

Robert Štěpánek

603802828

stepanek@rsig.cz

CENA:
VŠECHNY ZAHRANIČNÍ NEMOVITOSTI
envelopephonemap-marker linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram