Luxusní vila v srdci Lefkady

Lefkada

Info:

Počet pokojů: 5+1

Počet koupelen: 3 

Obytná plocha: 180m2

Zastavěná plocha: 180m2 m²

Velikost pozemku: 500m2

Rok výstavby: 2018

Popis nemovitosti:

Tato ojedinělá, zbrusu nová vila ve městě Lefkada má rozlohu 180 m2 a stojí na pozemku o rozloze 500 m2. Vila má 4 rozlehlé pokoje, 3 plnohodnotné koupelny, velký otevřený prostor, plně vybavenou kuchyň s jídelní částí a obývacím pokojem. Dále se zde nachází úžasný venkovní prostor pro pobyt venku či stolování s grilem a dále s velkým bazénem a také bazénem pro děti. Dále se zde nachází vířivka obklopena venkovními lehátky na relaxaci.

Dvě rozlehlé ložnice mají každá velkou dvou postel a další dvě ložnice mají každá jednolůžko. Na prvním podlaží se nachází dvě velké ložnice s dvoulůžky a jedna ložnice s jednolůžkem. Poslední ze 4 ložnic je umístěna níže v mezipatře. Všechny ložnice a kuchyně a obývací prostory jsou vybaveny centrální klimatizací a televizemi s plochou obrazovkou. Dům má 3 plnohodnotné koupelny z nichž každé patro domu má jednu, dvě z nich mají sprchový kout a jedna má vanu.

Venkovní prostory je vydlážděn a je chráněn vzrostlým živým plotem pro kompletní soukromí. Na pozemku se nachází parkovací místa pro dvě auta. Vila se nachází v bezprostřední blízkosti města Lefkada a pláž Agios Ioannis se nachází pouhé dva kilometry blízko. Rok stavby polovina r. 2018.

Exkluzivně RS INWESTBERG GROUP

Kontaktujte nás:

MAKLÉŘ:

Robert Štěpánek

603802828

stepanek@rsig.cz

CENA: 935.000 eur
VŠECHNY ZAHRANIČNÍ NEMOVITOSTI
envelopephonemap-marker linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram