Nádherná vila na Lefkádě s velkolepým výhledem

Lefkada

Info:

Počet pokojů: 4+kk

Počet koupelen: 3 

Obytná plocha: 240m2

Zastavěná plocha: 120m2 m²

Velikost pozemku: 4000m2

Rok výstavby: 2009, rok renovace 2019

Popis nemovitosti:

Tato nemovitost je nově zrekonstruovaná kamenná vila v Sivotě, s výhledem na zátoku a nekonečné modré moře.

Vila má 120 m2, na pozemku o rozloze 4 000 m2 a skládá se ze 3 ložnic s vlastní koupelnou pro maximální soukromí, otevřené kuchyně / jídelny / obývacího pokoje s krbem, 43palcovou inteligentní TV a nádherného venkovního bydlení oblast a bazén s výhledem na moře.

Dvě ze tří ložnic jsou v přízemí vedoucí k bazénu. Jedna z těchto ložnic má manželskou postel a druhá má dvě samostatná lůžka. Třetí ložnice s manželskou postelí se nachází v prvním patře od kuchyně / obývacího pokoje / jídelny, která vede na balkon s výhledem na záliv. Všechny pokoje mají vlastní koupelnu!

Jak je uvedeno výše, v prvním patře se nachází kuchyň / obývací pokoj a jídelna, které jsou všechny plánovány a vedou na báječný balkon s nádherným výhledem na záliv pod ním a na moře! Kuchyň je plně vybavena. V obývacím pokoji je pro zábavu 43palcová inteligentní televize. V obývacím pokoji se snadno ubytuje 6 osob, ať už sedí na pohovkách nebo u jídelního stolu. Dekor je jednoduchý, funkční a příjemný pro oči!

Venku najdete báječný bazén, kamennou terasu, pergolu ve stínu, prostor pro grilování pro venkovní zábavu, venkovní nábytek, jako jsou židle na sedací vak, lehátka a sedací souprava. Parkovací místo je v uzavřeném prostoru vily a snadno pojme až čtyři vozidla.

Pohled z vily má, jak říkají Řekové "zemřít"! Je to „velkolepé“ ve všech směrech!

Zátoka Sivota je mezi jachty velmi oblíbená, protože vesnice je postavena kolem tohoto přírodního přístavu. Klenot, který stojí za objevení !! Sivota je jednou z nejprestižnějších oblastí na ostrově Lefkada. Kolem přístavu jsou amfiteátrově kopce poseté luxusními vilami, které této vesnici dodávají nádech bohatství.

Kolem přístavu je výběr restaurací, kaváren a barů. K dispozici jsou také výhodné obchody, jako jsou supermarkety, pekárny, obchody se suvenýry pro nákupy na poslední chvíli a bankomat.

Tato nemovitost má další vyhlídky na rozvoj, což je schopnost vybudovat přibližně 90 m2.

Rok výstavby: 2007 Rok renovace: 2019

Kontaktujte nás:

MAKLÉŘ:

Robert Štěpánek

603802828

stepanek@rsig.cz

CENA: 770.000 eur
VŠECHNY ZAHRANIČNÍ NEMOVITOSTI
envelopephonemap-marker linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram