Krásný penzion ve stylu francouzského venkova

Valtice

Info:

Počet pokojů: 10

Počet koupelen: 8 

Obytná plocha: 400

Zastavěná plocha: 123 m²

Velikost pozemku: 380m2

Rok výstavby: 

Popis nemovitosti:

V exkluzivním zastoupení nabízíme k prodeji krásný penzion Pumpion, ve velmi vyhledávané a jedinečné lokalitě Valtic. V penzionu, který je ve stylu francouzského venkova, se relaxuje, vnímá tep života a čerpá se energie. Je umístěn v centru Valtic, které jsou jednou z našich nejkrásnějších a turisticky nejvyhledávanějších oblastí na Moravě.

Penzion je velmi dobře zaběhlý, je soběstačný. Má svoji jednu manažerku, která zajišťuje veškerý servis s tím spojený. Díky tomu, že celý penzion je bez dalších jakýchkoliv investic, jedná se opravdu o velmi lukrativní investiční příležitost.

Penzion disponuje 7 moderními a vkusně vybavenými apartmány. Je zde 1 velký apartmán, který se skládá ze dvou ložnic, společenského pokoje, koupelny a šatny. Plocha tohoto apartmánu je 65m2. Ostatní apartmány jsou rozděleny na 4 samostatné, pokoj a koupelna. Zbývající 2 apartmány se skládají ze dvou pokojů a koupelen. Obsazenost lůžek je tedy 20 osob. Penzion také vlastní soukromé parkovací stání pro hosty. Krásný sklípek, který je plný zkušeností rodinného vinařství s tradicí. Vinařství Honoré.

Nákladně a nadstandardně vybudovaný komfortní penzion o celkové užitné ploše 400m2, s venkovní krytou, romantickou terasou, se soukromým vjezdem, kde je pro hosty zajištěno parkovací stání.

Tento penzion je luxusní svojí svěžestí, čistým a nabíjejícím charakterem, plné pohody.

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat. RS INWESTBERG GROUP s.r.o.

Kontaktujte nás:

Robert Štěpánek

603802828

stepanek@rsig.cz

CENA: 17 000 000 Kč
VŠECHNY NEMOVITOSTI
envelopephonemap-marker linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram