Rodinný dům, Radoškov, Brno-venkov

Radoškov, Brno-venkov

Info:

Počet pokojů: 5 a více

Počet koupelen: 2 a více 

Obytná plocha: 408m2

Zastavěná plocha: 303m2 m²

Velikost pozemku: 1964m2

Rok výstavby: 2020

Popis nemovitosti:

Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme k prodeji stavebně unikátní venkovskou usedlost - rodinný dům v soukromí s vlastním vinným sklepem v obci Radoškov.

Situovaný na polosamotě s lehkou okolní zástavbou. V přírodě s nádhernými panoramaty v přilehlé krajině. Dům je před dokončením. Nyní je ve stavu hrubé stavby. Jde o jedinečné prostory, které jsou připraveny pro vlastní návrh svého nového domova, dle vlastních představ.

Na oploceném pozemku 1964m2 se vedle samotné stavby, která má zastavěnou plochu 303m2 a užitnou plochu 408m2, nachází stodola, která po renovaci může sloužit jako venkovní kuchyň s posezením, s krbem a udírnou.

Celá vila je dispozičně promyšlena do posledního detailu a vystavěna z kvalitních materiálů. Hned po vchodu do vily se před Vámi rozvine vzdušná, otevřená dispozice všech nadzemních podlaží, které dominují otesávané trámy. Jedinečné prostory, které vybízí vytvořit si nádherné bydlení. Od Kuchyně, jídelny, obývacího pokoje, ložnic, koupelen, až po zimní zahradu nebo ateliér. 600m2 splňuje skutečně opravdový komfort. Společně s venkovním posezení v altánku s rodinou nebo pro pořádání oslav, bude tvořit tento dům velmi příjemnou atmosféru pro život.

Dům se skládá ze dvou křídel. Architektem vkusně a moderně vyřešené s lehce atypickým nádechem. Ke každému křídlu tohoto domu lze zřídit samostatný vchod, pro pohodlné dvougenerační bydlení se dvěma samostatnými vjezdy. Spodní pozemek u domu, je svahovitý - kaskádovitý, nabízí se zde možnost, vybudování podzemních garáží.

Radoškov, je malebná vesnička ve které se nachází občanská vybavenost a autobusové spojení s Brnem. Cesta do Brna autem je do 30min. Obcí projíždí pravidelná autobusová linka. Východní část území obce je součástí chráněného území přírodní park Údolí Bílého potoka. Zde se také vlévá Přibyslavický potok, který pramení v obci do Bílého potoka. Je jeho pravým přítokem. Podél levého břehu Přibyslavického potoka se za obcí nachází chatařská oblast včetně bývalého lomu.

Tato nemovitost je dispozičně promyšlena a je správným reprezentantem luxusního bydlení. Nemovitost je vhodná pro každého, kdo hledá spojení luxusního bydlení v přírodě se soukromým a s rychlým nájezdem na D1, 1h20min do Prahy.

Pro kompletní informace neváhejte kontaktovat makléře uvedeného u inzerátu.

Kontaktujte nás:

Jana Hollá

732178742

holla@rsig.cz

CENA:
VŠECHNY NEMOVITOSTI
envelopephonemap-marker linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram