Tři luxusní vilky s výhledem na moře v oblasti Sivotaa

Lefkada

Info:

Počet pokojů: 3+kk

Počet koupelen: 2 

Obytná plocha: 80m2

Zastavěná plocha: 50m2 m²

Velikost pozemku: 8000m2

Rok výstavby: 2009, renovace 2019

Popis nemovitosti:

Tři nově zrekonstruované individuální, půvabné, rustikální, kamenné vily se super polohou, s výhledem na zátoku Sivota a dále ! Leží na pozemku o rozloze 8000 m2. Každá z těchto vil o velikosti 80 metrů čtverečních se skládá z otevřené plánované kuchyně, jídelny / obývacího pokoje s krbem, dvou dvoulůžkových ložnic, kompletní koupelny a koupelny. Každá vila má svůj vlastní bazén, venkovní prostor, vybavení a parkovací místo.

Hlavní vchod z každé vily vede přímo do obývacího / jídelního a kuchyňského prostoru. Chuť pravého rustikálního dekoru v kombinaci s funkčností. Napravo od vchodu je obývací prostor s krbem a 43palcovou smart TV. Z kuchyně je schodiště vedoucí do prvního patra, kde najdete dvě dvoulůžkové ložnice, z nichž jedna má vlastní koupelnu a přímý přístup na venkovní terasu, zatímco druhá ložnice má verandu vedoucí také k terase. V tomto patře je také plná koupelna.

Každá vila má vlastní soukromý bazén s lehátky, který je obklopen kamennou terasou, která je ponořena do kvetoucích rostlin a barevných květin a zároveň si užívá jedinečný výhled na toto nádherné místo! U hlavního vchodu je také venkovní stůl a židle pro pohodlné stolování! Každá vila má také parkovací místo až pro dvě vozidla.

Po příjezdu vede příjezdová cesta do tohoto komplexu vil (který se skládá ze tří samostatných soukromých vil) přímo do soukromého baru a do úžasné „vyhlídkové“ oblasti se stoly a židlemi, kde budete naprosto ohromeni úchvatným výhledem s výhledem na záliv Sivota, okolní kopce „vily tečkované“ a nekonečná modrá!

Zátoka Sivota je mezi jachty velmi oblíbená, protože vesnice je postavena kolem tohoto přírodního přístavu. Klenot, který stojí za objevení !! Sivota je jednou z nejprestižnějších oblastí na ostrově Lefkas. Kolem přístavu jsou amfiteátrově kopce poseté luxusními vilami, které této vesnici dodávají nádech bohatství.

V okolí přístavu naši hosté najdou výběr restaurací, kaváren a barů. K dispozici jsou také výhodné obchody, jako jsou supermarkety, pekárny, obchody se suvenýry pro nakupování na poslední chvíli a bankomat.

Rok výstavby: 2009 Rok renovace: 2019

Kontaktujte nás:

MAKLÉŘ:

Robert Štěpánek

603802828

stepanek@rsig.cz

CENA: 1.250.000 eur
VŠECHNY ZAHRANIČNÍ NEMOVITOSTI
envelopephonemap-marker linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram