Poradenství

Jsme tu pro Vás, každý problém má své individuální řešení.

V našem týmu jsou zkušení realitní experti, advokáti a daňoví poradci.

Máme investory se silným kapitálovým zázemím.

Jak docílit nejvyšší ceny pro Vás?

  • Dražba
  • Výkup nemovitosti
  • Prodej mezi našimi prověřenými investory,
  • Prodej na volném trhu
Vše si určujete Vy. My Vám doporučíme způsob prodeje vzhledem ke všem okolnostem daného případu.

Výkup nemovitostí z dědictví

Pokud dědíte nebo jste již zdědili nemovitost, na které váznou exekuce vaše nebo vašeho příbuzného, zavolejte nám a poraďte se s námi. Zadluženou nemovitost z dědictví od vás koupíme za nejvyšší možnou cenu, všechny dluhy a exekuce zaplatíme a zbytek peněz vám vyplatíme na účet. Není vždy nutné se bez pečlivého uvážení dědictví zříkat.

Vypořádání SJM

Pomůžeme Vám vyřešit vyplacení partnera a pomůžeme zajistit jiné bydlení pro Vás či Vaši bývalou manželku/manžela

Příklad máte společný dům či byt s hypotékou. Potřebujete každý bydlet zvlášť. Najdeme kupce Vaší nemovitosti a Vám zajistíme jiný způsob bydlení, aby mohlo dojít k uzavření dohody o vypořádání SJM a nespornému rozvodu.

Vyplacení spoluvlastníků (dědiců)

Máte problémy s ostatními spoluvlastníky (dědici) pomůžeme Vám s penězi na jejich vyplacení. Jak stávajících spoluvlastníků, tak případných dědiců (vyřešení dědictví).

Příklad:
Vlastníte nemovitost se sourozencem. Každý id. ½, nefunguje Vám společné hospodaření? Najdeme způsob jak to vyřešit… Prodat jako celek s dosažením max. ceny či odkup podílu pro Vás či některého našeho investora.

Příklad:
Probíhá dědické řízení a nejste schopni se dohodnout, kdo bude co dědit, resp., kdo koho vyplatí? Pomůžeme Vám, vždy je způsob, jak to vyřešit. Odkup dědických nároků, budoucí smlouva na prodej nemovitostí atd. Vše má své řešení, jen ho najít a zajistit způsob financování.
envelopephonemap-marker linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram